Mokinių pasiekimai


Alytaus šv. Benedikto gimnazijos bendruomenė džiaugiasi ir didžiuojasi mokinių pasiekimais. Žurnalas „Reitingai“ paskelbė kokybiškiausiai dirbančias gimnazijas. Džiugu, kad net šešiuose skelbiamuose reitinguose patekome į penkiasdešimties geriausiųjų Lietuvos gimnazijų sąrašą.

Gimnazija dėkoja mokytojams, vaikams ir tėvams už nuoširdų darbą ir bendrystę.

Konkurso, olimpiados, varžybų pavadinimas Mokinio vardas, pavardė Klasė Mokytojo vardas, pavardė, kvalifikacinė kategorija Laimėta prizinė vieta konkurse, olimpiadoje, varžybose
Mieste Šalyje
Programuotojų varžytuvės Grimalauskas Domas
Saudargas Linas
Kuzmickas Laimis
IIb
IVa
IVa
Renata Janulienė,
matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė
3

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ Linas Saudargas IVa Jūratė Archangelskienė,
informacinių technologijų mokytoja metodininkė
1
6
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ Vika Jurgionytė 7a Jūratė Archangelskienė,
informacinių technologijų mokytoja metodininkė
2

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ Greta Karaliūnaitė 6c Jūratė Archangelskienė,
informacinių technologijų mokytoja metodininkė
1

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ Rokas Vaičiūnas 5c Jūratė Archangelskienė,
informacinių technologijų mokytoja metodininkė
1

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ Urtė Vabuolaitė 5c Jūratė Archangelskienė,
informacinių technologijų mokytoja metodininkė
2

Jotvingių gimnazijos mokytojų organizuojamas kasmetinis STEAM vertimų iš anglų į lietuvių kalbą konkursas Austėja Jančiūtė IIIb Violeta Šurskienė,
anglų kalbos mokytoja-metodininkė,
Irena Leščinskienė,
lietuvių kalbos mokytoja-metodininkė
Viena iš 4 nugalėtojų

Etninės kultūros olimpiados pirmasis etapas Roberta Jauneikaitė  IIIc Rita Černiauskienė,  
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė
1

Etninės kultūros olimpiados pirmasis etapas Gabija Mikulevičiūtė  Ia Lina Andriukevičienė,
technologijų mokytoja metodininkė,
Roma Danisevičienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
2

Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiada 5–8 klasių mokiniams Radvilė Stumbraitė
5c
Jolanta Pacevičienė, matematikos mokytoja ekspertė 2
Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiada 5–8 klasių mokiniams Indra Grimalauskaitė
7a
Aušra Paškonytė, matematikos mokytoja 3
Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkursas Rugilė Geraltauskaitė
6c 
Renata Janulienė,
matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė
3
Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antras etapas Linas Saudargas
IVa
Renata Janulienė,
matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė
1
Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antras etapas Laimis Kuzmickas
IVa 
Renata Janulienė,
matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė
1
Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antras etapas Daniels Bartnikas  
IVb 
Renata Janulienė,
matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė
3
Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antras etapas Domas Grimalauskas
IIb 
Renata Janulienė,
matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė
2
Alytaus miesto savivaldybės Pasaulinei tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti skirtas piešinių konkursas „Korupcija jaunimo akimis“ 9–12 klasių mokiniams Gabrielė Murzaitė IIIb Dalia Miliauskienė, 
dailės mokytoja metodininkė
2
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada LIETUVOS IR UŽSIENIO LIETUVIŠKŲ MOKYKLŲ MOKINIAMS Rugilė Šimaitytė
IIc 
Audronė Balčiūnienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
1
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada LIETUVOS IR UŽSIENIO LIETUVIŠKŲ MOKYKLŲ MOKINIAMS Rokas Juška IIIb Irena Leščinskienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
1
70-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antras etapas Domantas Navikas
Ic
Evelina Džervienė,
vyresnioji fizikos mokytoja
1
70-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antras etapas Adris  Jakubauskas
Ic
Evelina Džervienė,
vyresnioji fizikos mokytoja
3
70-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antras etapas

Domas Grimalauskas

IIb

Virginija Džervienė,
fizikos mokytoja metodininkė
3
70-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antras etapas Simonas Dulko IIIa Virginija Džervienė,
fizikos mokytoja metodininkė
2
70-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antras etapas Gabijus Gavelis IIIb Virginija Džervienė,
fizikos mokytoja metodininkė
2
70-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados antras etapas Paulina Avižienytė IVb Virginija Džervienė,
fizikos mokytoja metodininkė
2
Alytaus 71-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados antras etapas Juozas Navalinskas
IVa
Jolanta Pacevičienė,
matematikos mokytoja ekspertė
1
Alytaus 71-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados antras etapas Linas Saudargas
IVa
Jolanta Pacevičienė,
matematikos mokytoja ekspertė
2
Alytaus 71-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados antras etapas Linas Surdokas IIIa Jolanta Pacevičienė,
matematikos mokytoja ekspertė
1
Alytaus 71-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados antras etapas Nojus Savukynas IIIa Jolanta Pacevičienė,
matematikos mokytoja ekspertė
2
Alytaus 71-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados antras etapas

Domas Grimalauskas

IIb Laimutė Grigūnienė,
matematikos mokytoja metodininkė
2
28-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados antras etapas 9–10 kl. koncentras
Gabrielė Balionytė
IIb
Modestas Raudonis,
geografijos, ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas
1
Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų dailyraščio konkursas „Tėviškė prie Nemuno“
Pijus Žukauskas
4b
Dalia Paleckienė,
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
3
Epistolinio rašinio konkursas. Miesto etapas
Kamilė Indrelytė
7a
Rasmutė Baliukonienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
1
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso antras etapas
Gvidas Klimauskas
IIIb
Irena Leščinskienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
3

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Valstybingumo centro kartu su interneto dienraščiu „Bernardinai.lt“ ir leidykla „Tyto alba“ organizuotas esė konkursas

Austėja Jančiūtė

IIIb

Irena Leščinskienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė


laureatė
Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5–6 kl.
Tajus Zdanavičius
5c
Irena Leščinskienė,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
1
Mažoji lietuvių kalbos olimpiada 5–6 kl.
Greta Karaliūnaitė
6c
Ilona Šulinskė,
lietuvių k. mokytoja
1
Alytaus m. bendrojo ugdymo mokyklų raštingiausio septintoko konkursas
Indra Grimalauskaitė
7a
Rasmutė Baliukonienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
1
55-oji Lietuvos mokinių biologijos olipiados II etapas
Gerda Remeikaitė
III
Aušra Zavistauskienė,
biologijos mokytoja metodininkė
2
55-oji Lietuvos mokinių biologijos olipiados II etapas
Lukrecija Gražulytė
IV
Aušra Zavistauskienė,
biologijos mokytoja metodininkė
1
55-oji Lietuvos mokinių biologijos olipiados II etapas
Dovydas Jasionis
II
Aušra Zavistauskienė,
biologijos mokytoja metodininkė
1
55-oji Lietuvos mokinių biologijos olipiados II etapas
Alvija Zautraitė
IV
Aušra Zavistauskienė,
biologijos mokytoja metodininkė
1
55-oji Lietuvos mokinių biologijos olipiados II etapas
Laura Gataveckaitė
II
Aušra Zavistauskienė,
biologijos mokytoja metodininkė
2
55-oji Lietuvos mokinių biologijos olipiados II etapas
Domas Grimalauskas
IIb
Aušra Zavistauskienė,
biologijos mokytoja metodininkė
1
55-oji Lietuvos mokinių biologijos olipiados II etapas
Tėja Pečiulytė
II
Aušra Zavistauskienė,
biologijos mokytoja metodininkė
2
55-oji Lietuvos mokinių biologijos olipiados II etapas
Arnas Aguonis
III
Aušra Zavistauskienė,
biologijos mokytoja metodininkė
3
KTU organizuojamas Dr. J. P. Kazicko programavimo konkursas
Linas Saudargas
IVa
Renata Janulienė,
matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė

2
KTU organizuojamas Dr. J. P. Kazicko programavimo konkursas
Domas Grimalauskas
IIb
Renata Janulienė,
matematikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė

3
Dzūkijos regiono MMB konkursas „eXpo 2023 Druskininkai“
Saulėja Valeikaitė,
Viltė Kamaitytė,
Gabrielė Balionytė
IIb
Modestas Raudonis,
geografijos, ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas
1

Alytaus m. bendrojo ugdymo mokyklų 4 kl. tikybos komandinė olimpiada  

Jurgis Jankauskas,
Jorė Žemaitytė,
Vaiva Bernackaitė,
Eleonora Gecevičiūtė,
Kotryna Neifaltaitė
4a, b
Virginija Ptašnykienė,
tikybos mokytoja metodininkė
 1

Alytaus m. bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 kl. religinės literatūros konkursas

Jurgis Kazlauskas
 6b
Virginija Ptašnykienė,
tikybos mokytoja metodininkė
2

29-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapas

Gabrielė Murzaitė
IIIb
Dalia Miliauskienė,
dailės mokytoja metodininkė
3

29-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados II etapas
Aleksandra Jenčiūtė
IV
Dalia Miliauskienė, dailės mokytoja metodininkė
2

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapas
Rokas Juška
IIIb
Vilma Baranauskienė,
anglų k. mokytoja metodininkė
3

„Future Heroes 2023“ tarptautinis projektas
Greta Petraškaitė
IIIb
Modestas Raudonis,
geografijos, ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas

1
Lietuvos mokinių geografijos olimpiada 7–8 klasių koncentre
Indra Grimalauskaitė
7a
Modestas Raudonis,
geografijos, ekonomikos ir verslumo mokytojas metodininkas
2

Respublikinis moksleivių integruoto technologijų ir literatūros konkursas „Kūrybos paukštė – 2023“
Augustė Anisimova
IVc
Rita Černiauskienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė

1



Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2017 m. 2 klasė

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2017 m. 4 klasė

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2017 m. 6 klasė

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2017 m. 8 klasė

Svarbi informacija

Kviečiame mokytis

Kviečiame mokytis Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje.

Startavo ISM išankstinis priėmimas

Moksleiviai, informuojame, kad jau sausio 1 d. ISM universitetas pradėjo išankstinį priėmimą!

Laikinos gimnazijos vidaus tvarkos

Informuojame, kad vadovaujantis Alytaus šv. Benedikto gimnazijos tarybos 2023 m. spalio 17 d. protokoliniu nutarimu (protokolas Nr.4) dėl mokinių saugumo nuo 2023 m. spalio 19 d. įvedamos laikinos gimnazijos vidaus tvarkos