Gegužės 25 d. įvyko iškilmingas stadiono atidarymas. Šventėje dalyvavo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, Alytaus šv. Angelų sargų parapijos klebonas, dekanas Arūnas Užupis, Šv. Benedikto gimnazijos ir „Drevinuko“ mokyklos-darželio bendruomenių nariai, kiti garbūs svečiai.

Skambant M. Džeksono dainos „O mes pasaulis“ įrašui, 1–IV klasių mokiniai simboliškai bėgo aplink stadioną. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Loreta Šernienė ir džiaugėsi moderniu sporto aikštynu, dėkojo projektų vadovei ir Alytaus miesto savivaldybei. Visiems palinkėjo būti sveikiems ir laimingiems, pasiekti daug pergalių. Miesto meras Nerijus Cesiulis išreiškė susižavėjimą stadionu ir palinkėjo puikių sporto rezultatų ir tapti čempionais. Meras ir gimnazijos direktorė perkirpo juostą. Alytaus šv. Angelų sargų parapijos klebonas, dekanas Arūnas Užupis visus pasveikinęs ir palinkėjęs suderinti kūno ir dvasios mankštą pašventino rekonstruotą gimnazijos stadioną.

Aikštynu pasidžiaugė gimnazijos mokinių tarybos pirmininkas Simas Savukynas. Kalbėjęs gimnazijos tėvų atstovas sakė, kad aikštynas kaip gurkšnis tyro vandens po ilgo sąstingio. Gimnazijos bendruomenę pasveikino futbolo klubo „Dainava“ direktorius Žydrūnas Lukošiūnas.

Naują futbolo aikštę išbandė mūsų gimnazijoje besimokantys futbolo klubo ,,Dainava“ žaidėjai, iki pirmo įvarčio kovoję su pirmokėliais. Prie tritaškių metimo linijos taiklumą išbandė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis ir abiturientas Tadas Cibulskas. Visų akis džiugino gimnazijos mokinių ir „Drevinuko“ vaikučių šokis.

Nuo ryto vyko varžybos. Kvadrato varžybose III vietą laimėjo Alytaus Šaltinių progimnazijos mokinių komanda, II vietą – Alytaus šv. Benedikto gimnazijos mokiniai, I – Alytaus Panemunės progimnazijos komanda. Futbolo varžybose III vieta atiteko Alytaus Šaltinių progimnazijos mokinių komandai, II vieta „Volungės“ progimnazijai, I vieta - Alytaus šv. Benedikto gimnazijos komandai. Buvo apdovanoti ir geriausi komandų žaidėjai.

Nugalėtojus apdovanojo Alytaus miesto merą Nerijus Cesiulis. Šventę vainikavo M. Mikutavičiaus dainos „Trys milijonai“ įrašas.