„Rytas, kai labai norisi miego,“- taip galėtų apibūdinti vos ne kiekvieną savo rytą nuotoliniu būdu besimokantys vaikai. Galbūt tai buvo viena priežasčių, padėjusių 6a klasės mokinei Darijai Ciūnytei pajusti bei puikiai perteikti D. Čepauskaitės eilėraščio „Rytas, kai labai norisi miego“ nuotaiką ir Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etape laimėti antrąją vietą.  Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname Dariją.

Darija: „Jaučiuosi labai laiminga, laimėjusi šį konkursą. Iš tiesų nelabai tikėjausi, galvojau, kad bus daug geresnių už mane, bet štai II vieta. Didžiuojuosi savimi ir labai džiaugiuosi.“

Šiais metais meninio skaitymo konkursas buvo organizuojamas nuotoliniu būdu. Nufilmuotą mokinio pasirodymą reikėjo įkelti YouTube platformoje. Buvo daug jaudulio ir nepavykusių kadrų, bet Darijos kantrybė ir kruopštus darbas buvo labai gerai įvertinti.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rita Krasnauskienė