foto

Balandžio 5 d. aktų salėje vyko šventinis gimnazijos, kurioje pildosi svajonės, vakaras. Gimnazijos direktorė pasidžiaugė, kad Alytaus miesto ir Pietų Lietuvos vaikai turi galimybę gimnazijoje rinktis, kaip mokytis, pristatė penkias vykdomas ugdymo programas. Susirinkusius palaimino Jo Ekscelencija Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila. Sveikinimo žodį tarė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, Nacionalinės švietimo agentūros direktorė Rūta Krasauskienė, Vilnius TECH universiteto Kūrybos komunikacijos katedros profesorė Živilė Sederevičiūtė-Pačiauskienė, Seimo narys Robertas Šarknickas ir kiti garbingi svečiai.

Visus džiugino Alytaus muzikos mokyklos jaunimo simfoninio orkestro „Svajonė“ ir gimnazijos mokinių muzikinė-literatūrinė kompozicija „Eglė – žalčių karalienė“. Svečiai grupėmis susipažino su laboratorijomis, naujai įrengtomis erdvėmis.