foto

Sausio 14 d. I-III klasių mokiniams vyko nuotolinė Andžej Michmel paskaita ,,Motyvacija judėti” apie sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo naudą.

Andžej Michmel – Lietuvos sveikuolių sąjungos savanoris, sveikos gyvensenos treneris, buvęs daugkartinis Lietuvos sportinės aerobikos čempionas, trijų pasaulio čempionatų dalyvis, sporto klubo ,,Fankas” vadovas, straipsnių apie mitybą autorius, vaizdo tinklaraštininkas, aktyvistas, motyvatorius.

Mokinius įkvepia pavyzdys. Susitikimo metu lektorius dalinosi patirtimi ir žiniomis, pritaikytomis save gyvenime. Jam neaktualūs klausimai: ar reikia sportuoti, kaip pagerinti savo fizinę būklę, kas bus, jei nieko nekeisime ir gyvensime kaip gyvenome?

Džiugu, kad šios paskaitos klausėsi daug mokinių. Norisi tikėti, kad po paskaitos jie susimąstys ir bandys keisti savo požiūrį apie mitybą ir judėjimą.


Fizinio ugdymo mokytojas Rytis Jakučionis