foto

2b klasės mokiniai, pilni gerų emocijų ir įspūdžių po šalies nuotolinės pamokos „Mokonomikaׅ“, nutarė pratęsti bendradarbiavimą su „Swedbank“ finansų laboratorija. Paskutinį sausio penktadienį jie dalyvavo dar vienoje nuotolinėje finansų laboratorijos pamokoje „Finansinis raštingumas“. Šią pamoką vedė „Swedbank“ atstovė Rugilė Butkevičiūtė. Ji padėjo mokiniams suprasti, kas yra biudžetas, pajamos, išlaidos, kaip valdyti savo finansus, mokiniai suprato taupymo, atsakingo skolinimosi svarbą. Antrokai mokėsi atskirti poreikius nuo norų, išsiaiškino, kas yra sąmoningas pirkėjas. Antrokai džiaugėsi, kad finansinio raštingumo žinios padės jiems ateityje priimti finansinius sprendimus, įgyvendinti savo asmeninius tikslus bei siekti svajonių išsipildymo.

https://www.youtube.com/watch?v=WszwCipo2_g&feature=youtu.be


Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Dalia Paleckienė