Krepšinis – neatsiejama kiekvieno lietuvio širdies dalelė. Lapkričio 8 d. atėję į fizinio ugdymo pamoką sužinojome džiugią naujieną, kad mūsų mokykloje lankosi neišskiriamieji broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai, kurie neseniai baigė daugiau nei du dešimtmečius trukusią profesionalių krepšininkų karjerą. Sportininkai noriai kalbėjo su visais norėjusiais pabendrauti mokiniais, mielai sutiko nusifotografuoti su kiekvienu. Drąsiausi išdrįso brolius pakviesti į krepšinio dvikovą ir už tai gavo Darjušo ir Kšyštofo paruoštų dovanų. Pamokos pabaigoje krepšininkai mus nustebino – visiems padovanojo po bilietą į artėjančias Alytaus klubo „Wolves“ krepšinio varžybas. Dėkojame broliams už progą susitikti su jais, nes šis susitikimas kiekvieno jame dalyvavusių dieną padarė daug įdomesnę ir kupiną įspūdžių.

Patricija Raveikytė, IIIb