Mūsų gimnazijos geografijos, ekonomikos ir verslumo mokytojui metodininkui Modestui Raudoniui Alytaus miesto teatre Tarptautinės mokytojų dienos proga vykusiame šventiniame minėjime įteikta simbolinė plunksna ir piniginė premija už nuoširdų, atsakingą ir kūrybišką darbą, mokyklos bendruomenės tradicijų kūrimą ir puoselėjimą, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą, nuolatinį siekį tobulėti bei gerosios patirties sklaidą.

Tarptautinės mokytojų dienos proga dar septyniems mūsų gimnazijos mokytojams skirtos Alytaus miesto savivaldybės mero N. Cesiulio ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos padėkos. Šešiems gimnazijos mokytojams, kurių mokiniai 2023 m. už valstybinius brandos ir Tarptautinio bakalaureato diplomo programos egzaminus gavo aukščiausius įvertinimus, Alytaus miesto savivaldybės administracija parengė dovanėles.