foto

Vasario 11 dieną mūsų gimnazijoje vyko Alytaus miesto mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados antrasis etapas. Kaip ir visos šiuo metu vykstančios olimpiados, taip ir ši buvo vykdoma nuotoliniu būdu. Olimpiadoje galėjo dalyvauti II–III klasių mokiniai. Mūsų gimnazijai atstovavo Joleta Klimenkaitė (IIc), Dainora Šimkūnaitė (IIIc) bei Simonas Ragelis (IIb). Dainora Šimkūnaitė pademonstravo puikius kūrybinius ir kalbos vartojimo gebėjimus, Joleta Klimenkaitė gerai atliko testą. Geriausius rezultatus pasiekė Simonas Ragelis (IIb), jis Alytaus miesto mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados antrame etape užėmė II vietą. Sveikiname Simoną Ragelį, džiaugiamės jo gebėjimais mokantis antrosios užsienio kalbos.

Nuoširdžiai dėkojame informatikos mokytojai Daivai Žvinakevičienei bei inžinieriui kompiuterininkui Antanui Mackevičiui už pagalbą organizuojant ir vykdant olimpiadą.


Rusų kalbos mokytojos