foto

Rudeniui vis labiau įsigalint ir į ryškių spalvų paletę įmaišant daugiau pilkos, 7c ir 8c klasės mokiniai su dailės mokytoja Dalia Miliauskiene ir anglų kalbos mokytoja Lina Butrimiene priėmė iššūkį dalyvauti Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų anglų kalbos ir dailės konkurse “The Beautiful Colours of Autumn”. Dailės pamokų metu mokiniai fiksavo rudens grožį pasitelkdami įvairias dailės technikas, o per anglų kalbos pamokas savo kūrybiškumą išliejo prozos tekstais. Mokinių kūrybiškumas neliko nepastebėtas, todėl turime visą būrį prizininkų: 7 klasių grupėje - 7c klasės mokinė Vytė Sabonytė - II vieta, 8 klasių grupėje - 8c klasės mokiniai: Simonas Keblikas - I vieta, Kamilė Barštanaitė - II vieta, Elzė Padegimaitė - III vieta. Sveikiname!


Anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Butrimienė