Kiekvienas mokinys savo gyvenime susiduria su klausimu, kurio atsakymas gali nulemti jo ateitį. Ką noriu veikti gyvenime? Konferencijos, vykstančios virtualioje erdvėje, padeda įsigilinti mokiniams į savąsias stiprybes bei suteikia galimybę apsispręsti dėl individualaus ugdymosi plano dalykų pasirinkimų. 

Vasario 1 d. vyko ISM vebinaras „Kaip pasirinkti mokomuosius dalykus?“, kurį vedė Laurynas Puidokas. Vebinare dalyvavo ir mūsų gimnazijos II klasių mokiniai. Prieš vebinarą jo dalyviams reikėjo atlikti ISM Karjeros testą, kurio atsakymais remiantis buvo nurodomos stipriausios ir silpniausios savybės bei pagrindinis veiklos tipas. Vebinaro metu Laurynas Puidokas plačiau papasakojo apie visus intelekto ir veiklų tipus, kalbėjo apie pasirenkamuosius dalykus ir įvardino, kokių reikės tam tikroms studijų kryptims. Šis vebinaras patiko. Tokio pobūdžio renginiai yra labai naudingi, jie palengvina jauno individo naštą, apsisprendžiant, ką jis trokšta veikti ateityje.


Alonas Jurčiukonis ir Greta Petraškaitė, IIb klasė