foto

2b klasės mokiniai ir toliau aktyviai dalyvauja tarptautinio eTwinning projekto „Žemės šypsena“ veiklose, bendradarbiauja su projekto partneriais ne tik iš kitų Lietuvos mokyklų, bet ir iš Italijos, Rumunijos, Šiaurės Makedonijos, Turkijos. Noras išsaugoti savo planetą projekto dalyvius vis įkvepia naujoms kūrybinėms ir integruotoms veikloms. Antrokai ne tik sukaupė daug žinių apie atliekų rūšiavimą, perdirbimą, bet ir, panaudodami butines atliekas, prikelia jas antram gyvenimui kurdami įvairius darbelius.

     Šį kartą kūrybos ir fantazijos netrūko gaminant velykinius zuikius iš panaudotų plastikinių butelių. Pasirodo, visai smagu patiems pasigaminti velykines dekoracijas.

Štai taip antrokai savo klasėje įkūrė velykinių zuikių mokyklėlę. Smagu visiems kartu ne tik kurti velykinius personažus, bet ir su jais vaidinti, kurti dialogus, kūrybiškai žaisti.


Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Dalia Paleckienė