Kaip ir kiekvienais metais lapkričio mėnesį (22-26 d.) gimnazijoje vyko Matematikos dienos. Gausus 5-8, I-IV klasių mokinių būrys dalyvavo matematikos olimpiados I-ajame etape. Visi dalyviai nusipelnė padėkų, bet išskirtinis dėmesys tenka nugalėtojams. I-ąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Plytnikas Totis (5c kl.), Grimalauskaitė Indra (6c kl.), Jančiauskaitė Eva (7c kl.), Jakubauskas Adris (8c kl.), Gataveckaitė Laura (Id kl.), Surdokas Linas (IIa kl.), Navalinskas Juozas (IIIa kl.) ir Michalkevičius Domantas (IVb kl.).

I ir III klasių mokiniai turėjo galimybę pabūti mokytojais. Jie vedė matematikos pamokas pradinukams. Vienuoliktokė Adrija džiaugiasi galimybe pasidalinti matematikos žiniomis ir pažintimi su jaunesniais mokinukais. Ji rašo: ,,Pabandyti mokytojos profesiją ir praleisti laiką su antrokais man patiko. Ar norėčiau sieti karjerą su mokytojo profesija? Manau, kad ne, nes mokytojas turi būti kantrus, susikaupęs“. Jos draugė Patricija mano panašiai, ji teigia, kad mokytojo profesija reikalauja labai daug pastangų. Mokiniai, kurie vedė pamoką 3a klasėje, suprato, koks varginantis ir daug pastangų reikalaujantis mokytojo darbas.

Matematikos mokytojos