Mūsų gimnazijos 2b klasės mokiniai ir jų mokytoja Dalia Paleckienė dalyvavo šalies projekte „Bendradarbiaujančios klasės“. Vasario 12 dieną jie prisijungė prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos Vasario 16-ajai paminėti „Žinutė Lietuvai“.

Antrokai kartu su savo partneriais iš Alytaus Dzūkijos mokyklos 1a klasės (mokytoja Nijolė Amšiejienė) pasipuošė Lietuvos atributikos elementais, plakatais, vėliavėlėmis ir susitiko nuotolinėje vaizdo klasėje. Integruotų veiklų metu skirtingų mokyklų mokiniai susipažino, klausė pasakos „Laisvės paukštelis“, kartu rungėsi viktorinoje apie Lietuvą, piešė jos portretą. Mentimeter.com programa rašė žinutę Lietuvai. Bendradarbiaujančių klasių mokiniai mokėsi kurti akrostichą, kurio eilučių pirmosios raidės LIETUVA. Nuotolinėje klasėje mokiniai dirbo šypsodamiesi, laikėsi susitarimų, padėjo vieni kitiems atlikti užduotis. Keturiasdešimt mokinių linkėjo Lietuvai sveikatos, didžiavosi, kad yra lietuviai, išsakė, kaip myli savo gimtąją šalį.

Gera, kad laisvės prasmę ir vertę jau supranta ir patys mažiausieji mokiniai.

Pradinio ugdymo mokytoja Dalia Paleckienė