,,Aš nežinau, ar plaukiodamas mokykliniuose vandenyse suradai visus atsakymus į vaikiškus ,,kodėl?“, ar išmokai visas formules ir taisykles, ar išmokai atleisti, mylėti, suprasti...“ - tokie žodžiai nuskambėjo Šv. Benedikto gimnazijos XIX abiturientų laidos brandos atestatų įteikimo šventėje.

Gimnazijos direktorė Loreta Šernienė sveikinimo kalboje džiaugėsi susirinkusiais svečiais, tėveliais ir gimnazistais, ypač tais, kurie gavo šimtukus. Derlius nemenkas, nes iš 74 abiturientų net 21 gavo šimtukus. Padėką ir asmeninę dovanėlę direktorė įteikė IT mokytojai metodininkei Renatai Janulienei, nes net 6 mokiniai gavo aukščiausią 100 balų įvertinimą. Direktorė džiaugėsi, kad mūsų gimnazija yra lyderė mieste, jeigu žvelgsime į laikiusiųjų gimnazistų statistinius duomenis.

Džiaugėmės matydami atstovus iš Alytaus miesto savivaldybės. Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis ir Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rimvyda Ališauskienė įteikė mokiniams premijas už VBE 100 balų įvertinimą ir padėkas mokinių tėvams. Miesto meras tarė sveikinimo ir linkėjimo žodžius visiems gimnazistams.

Puikiai baigę gimnaziją mokiniai gavo padėkas iš Alytaus miesto savivaldybės Tarybos nario Edmundo Čečėtos rankų.

LR Seimo nario Roberto Šarknicko patarėja profesorė Ilona Miceikienė taip pat sveikino gimnazistus ir dėkojo mokytojams už jų darbą, o abiturientų auklėtojams įteikė asmenines padėkas.

Alytaus šv. Angelų Sargų parapijos klebonas, Alytaus dekanato dekanas, garbės kanauninkas Arūnas Užupis ir Alytaus švento Benedikto gimnazijos kapelionas Rimantas Simanavičius linkėjo mūsų auklėtiniams Dievo palaimos ir sėkmės siekiant savo tikslų. Alytaus šv. Kazimiero parapijos klebonas Rytis Baltrušaitis negalėjo dalyvauti, bet perdavė sveikinimus ir linkėjimus abiturientams.

Gimnazijos direktorė Loreta Šernienė įteikė abiturientams brandos atestatus ir padėkas už Lietuvos ir gimnazijos vardo garsinimą.

Gimnazistai ir jų tėveliai dėkojo gimnazijos vadovams, mokytojams ir visai bendruomenei už darbą ir ugdymą. Na, o kulminacinis taškas buvo nuostabus abiturientų šokis gimnazijos kiemelyje.

Dėkojame gimnazistams, kurie padėjo pasiruošti šventei: renginio vedėjams Dainorai Šimkūnaitei ir Vyteniui Bartkui bei Kamilei Rekutei ir Julijai Grigaliūtei už nuostabiai atliktas jų kūrybos dainas, kurias merginos skyrė paliekantiems mokyklą abiturientams, ir Nojui Nedzinskui už techninę pagalbą.

Linkime mieliems mūsų auklėtiniams realizuoti savo svajones.

Abiturientų auklėtojai Nijolė Prieskienienė, Janina Aleknavičienė ir Modestas Raudonis