foto

Gerai visiems žinomas Vilnius TECH nėra vien ta mokymosi vieta, kurioje gaunamos tik tam tikros srities žinios, tačiau ir ta aplinka, kurioje galima atskleisti save ne tik pasirinktoje srityje. Būtent apie tokį universiteto unikalumą mums gegužės 3 dieną papasakojo Vilnius TECH stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Valerija Bernotienė. Pavyzdžiui, bestudijuojantys universitete gali ne tik prisijungti prie jaunųjų mokslininkų ,,LinkMenų“ fabrike ar kitose po paskaitų vykstančiose veiklose, bet studentai gali išbandyti save bei studijuoti ir visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą, būdami Erasmus programos nariai. Tačiau prieš tai reikia patekti ir į universitetą, būtent todėl paskaitoje buvo kalbama ir apie konkursinį balą, jo sandarą. Iš tiesų, po išsamaus dėstytojos paaiškinimo ši sritis tapo daug aiškesnė. Taip pat buvo aptartos ir įvairios universiteto siūlomos studijų programos, kokius egzaminus reikėtų laikyti, kaip pasirinkti sau tinkamą specialybę analizuojant save, savo norus, ateities siekius ir darbo rinkos pasiūlymus. O paskaitos pabaigoje visi jos dalyviai buvo paskatinti nebijoti kreiptis pagalbos į universitetą, prašyti papildomų paskaitų. Taigi Vilnius TECH paskaita buvo informatyvi, pozityvi bei įkvepianti ateities darbams ir siekiams.


IIIc klasės mokinė Dainora Šimkūnaitė