foto

Lietuviams verba yra atgimstančios augmenijos, gamtos gyvybinės jėgos simbolis. Tikima, kad Verbų sekmadienio rytą verba paplakti žmonės įgyja daugiau stiprybės ir sveikatos. Anksčiau buvo manoma, kad jei Verbų sekmadienį į bažnyčią ateisi be verbos, į rankas velnias būtinai įbruks savo uodegą. O tada jau lauk nelaimių. Šiandien gal ir ne visi jau tiki senais prietarais, tačiau verbas labai mėgsta ir noriai jas gamina bei perka.

Džiaugiuosi, kad šią gražią iniciatyvą aktyviai palaikė 5-6 klasių mokiniai. Linksmos, spalvingos ir šventiškos verbos visu savo grožiu sužėrėjo virtualioje erdvėje. Iš spalvoto popieriaus, sudžiovintų augalų, karoliukų, plastilino ir net dirbtinių gėlių pagamintos verbos dar kartą įrodo, kad mokiniai turi fantazijos ir kūrybinių gebėjimų.

Malonu, kad į verbų gamybos procesą vaikai įtraukė ir savo tėvelius. Mamos ir tėčiai turėjo gražią progą kartu su savo vaiku įdomiai ir turiningai praleisti ne vieną vakarą.

Visi jaunieji kūrėjai ir jų technologijų mokytoja Lina visai mokyklos bendruomenei linki gražių švenčių.


Technologijų mokytoja metodininkė Lina Andriukevičienė