Didžiausios ir viso pasaulio labiausiai laukiamos metų šventės jau visai ne už kalnų. Jau greitai ateis šv. Kūčių vakaras, kurio metu laužysime kalėdaitį ir linkėsime vieni kitiems tik gražiausių dalykų, o atėjus kitos dienos rytui švęsime ir pačias šv. Kalėdas. Tiesa, šiais metais mums visiems šventės, deja, bet bus šiek tiek kitokios ir jas daugelis iš mūsų švęs tik su savo šeima. Kitoks buvo ir mūsų klasės kalėdinis pasibuvimas, vykęs nuotoliniu būdu. Nors iš tiesų manau, kad šis pasibuvimas buvo ne prastesnis nei tas, kurį būtume surengę klasėje. O tas trupinėlis vakaro, praleistas su klase, tikrai buvo nuostabus. Į nuotolinį renginį susirinko daugelis mūsų klasės mokinių kartu su savo tėveliais. Vakaro pradžioje visi dalyvavome kalėdinėje viktorinoje, kurią laimėjo Roko Juškos šeima, o vėliau sklido gražiausi sveikinimai iš vaikų ir jų tėvų lūpų. Girdėjome netgi kelis nuostabaus grožio eilėraščius, Arminas pagriežė vengrų liaudies šokį čardašą. Esu labai laiminga, kad net ir tokiomis nepalankiomis sąlygomis kaip šiemet turėjome galimybę susitikti ir pasidalinti šiluma vieni su kitais, nes juk nebūtina apkabinti, užtenka ir gražaus žodžio, kad sušildytum žmogaus širdį. Visiems ramaus švenčių laukimo.

Patricija Raveikytė, Ib klasė