foto

Gruodžio 28 dieną mūsų mokyklos sporto salėje vyko tinklinio turnyras 4×4. Varžybose dalyvavo 1 mokytojų komanda ir 7 mokinių komandos, kurias sudarė 3 vaikinai ir viena mergina. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po keturias komandas. Iš pogrupių dvi komandos, laimėjusios I ir II vietas, susitiko finaliniame etape.

Garbingą trečiąją vietą laimėjo komanda, kurią sudarė mokytojas Mindaugas Visockas ir vienuoliktokai Monika Mažeikaitė, Nojus Augustinavičius, Gytis Prieskienis. Antroje vietoje liko jungtinė vienuoliktokės ir dvyliktokų komanda (Ieva Skripkiūnaitė, Lukas Šerkšnas, Orestas Vyšniauskas, Emilis Bukaveckas). Pirmąją vietą užėmė mokytojų (A. Janulis, V. Jezukevičius, R. Jakučionis, J. Tartenienė) komanda. Šį kartą be prizinės vietos liko, bet šauniai žaidė Rokas Brazionis, Pijus Janavičius, Adomas Sosunovičius, Kamilė Bieliauskaitė, Toma Aponaitė, Adas Vaitkevičius, Nojus Ramanauskas, Smiltė Struckaitė. 

Sveikiname prizininkus ir dėkojame visiems, kurie kartu su mumis smagiai leido savo laisvalaikį. Žaidėjai negailėjo plojimų gražioms žaidimo akimirkoms, o 4 valandas trukusios varžybos tikrai neprailgo.

Komandos, dalyvavusios tinklinio turnyre, buvo apdovanotos saldžiaisiais prizais.


Fizinio ugdymo mokytojai