foto

Vasario 24 dieną III ir IV klasių mokiniai nuotoliniu būdu susitiko su Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojais. IV klasių mokiniams paskaitą „Statistikos duomenų sisteminimas ir pristatymas naudojant Excel programą“ skaitė dėstytoja Svetlana Danilenko. Mokiniai įgijo ne tik teorinių žinių apie duomenų apdorojimą, skaitines charakteristikas, grafinį vaizdavimą, bet ir pasitikrino atlikdami užduotis su programėle. Lektorius Andrej Bugajev III klasių mokinius sudomino programavimo galimybėmis kuriant azartinių žaidimų strategijas. Jo paskaitos tema „Ruletės strategijų modeliavimas atliekant virtualųjį eksperimentą su matematiniu paketu“. Abi paskaitos – puikus matematikos ir IT dalykų integracijos pavyzdys bei akivaizdus žinių taikymo realiame gyvenime įrodymas.


Matematikos mokytojos A. Jonienė ir J. Pacevičienė