Kovo 16 dieną Šaltinių progimnazijoje vyko Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų technologijų II etapo olimpiada „Kūrybos virusas 2023“. Mūsų gimnazijai atstovavo mitybos grupėje Danielė Platūkytė, IIc klasės mokinė, tekstilės grupėje Gabija Mikulevičiūtė, Ia klasės mokinė. Abi mergaitės laimėjo III vietas. Konstrukcinių medžiagų grupėje I vietą laimėjo Lukas Lukoševičius.
Mes, technologijų mokytojai Lina ir Virgilijus, labai džiaugiamės savo mokinių pasiekimais ir linkime daug kūrybinių minčių bei idėjų besiruošiant kitų metų olimpiadai.
Technologijų mokytojai metodininkai Lina Andriukevičienė, Virgilijus Gudaitis