foto

Gimnazijos biblioteka šiais mokslo metais įsitraukė į Tarptautinį knygų skirtukų mainų projektą (Bookmark Exchange Project), kuris jungia mokyklų bibliotekas iš įvairių pasaulio šalių. Skirtukų mainų projektas yra paprastas, įdomus būdas dalintis skaitymo malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis mokyklų bibliotekomis visame pasaulyje. Projekto organizatoriai mūsų gimnazijos mokiniams priskyrė partnerius iš Kroatijos. Projekte dalyvavę kūrybingiausieji 2a, 3b, 4c ir 5c klasių mokiniai su džiaugsmu kūrė ir 45 savo rankų darbo skirtukus skyrė Kroatijos mokyklos „Elementary school Marjan“ mokiniams. 

Jau galime pasidžiaugti ir knygų skirtukais, gautais iš Kroatijos mokinių. Jie skirtukus kūrė kroatų pasakos „Išmintinga moteris“ motyvais.

Projekto video


Bibliotekininkės Renata ir Miglė