foto

Labai džiugu pranešti, kad lapkričio 18 d. paaiškėjo, kad ir aš esu tarp šių laimingųjų 6 prancūzų kalbos mokytojų iš įvairių šalių (Silvia Gutu (Moldavija), Camelia Adriana Tuglea (Rumunija), Františka Kedrova (Slovakija), Ildiko Rak (Vengrija), Stefania Longaretti (Italija), kurios laimėjo Francophonia organizuotą tarptautinį konkursą, skirtą viso pasaulio prancūzų kalbos mokytojams, kurie turėjo stažuotes Nicoje, Prancūzijoje, Francophonia universitetuose. Konkursas „Išmokti, pritaikyti, dalintis, keistis“ (le concours "Apprendre… Appliquer… Partager…Echanger") buvo suorganizuotas artėjančios Tarptautinės prancūzų kalbos mokytojų dienos proga (lapkričio 26 d. minima tarptautinė prancūzų kalbos mokytojo diena). 

Kaip aš jaučiuosi? Jaučiu, kad padedama ir palaikoma savo mokinių aš šį kartą laimėjau pagrindinį ir svarbiausią konkursą savo profesiniame gyvenime: siųsta į konkursą prezentacija – tai bendras mano ir mano mokinių darbas.

Labai ačiū mano šauniems mokiniams už jų pastangas ir sukurtus darbus, taip pat dėkoju visiems už palaikymą ir nuoširdžius sveikinimus. Šį vakarą, kaip turbūt dar niekada taip stipriai, kaip iki šiol, aš jaučiu visa savo širdimi, kad mano darbas, pastangos, begalinė meilė prancūzų kalbai ir frankofonijai, mano mokinių talentingumas ir kūrybiškumas ir, žinoma, kas man, kaip mokytojai, svarbiausia, kad jų darbai buvo įvertinti.

Jausiu didelę atsakomybę ir garbę lapkričio 25 d. dalyvaudama ir atstovaudama Lietuvai ir nuostabiai Alytaus šv. Benedikto gimnazijai prie apvalaus stalo (internetu) su prancūzų kalbos mokytojomis laimėtojomis iš kitų šalių.

Vive la langue française! Tegyvuoja prancūzų kalba!


Prancūzų kalbos mokytoja Raimonda Striaušienė