2021-12-13

Alytus

Gimnazijos bendruomene,

stebuklingiausiam, jaukiausiam metų laikui beldžiantis į mūsų langus, noriu Jus visus pasveikinti su prasidėjusiu advento laikotarpiu bei artėjančiomis šv. Kūčiomis ir šv. Kalėdomis.

Dėkoju mokyklos administracijai bei kitiems mokyklos darbuotojams už norą visada padėti ir linkiu sielos ramybės.

Dėkoju Mokytojams už jų supratingumą, geranoriškumą mokiniams ir linkiu, kad noras padėti neišnyktų, o tik stiprėtų, nes Jūs mokiniams reiškiate labai daug.

Dėkoju visų mūsų, mokinių, tėveliams už buvimą visada šalia ir linkiu, kad šios šventės namuose būtų jaukios ir pripildytos šiltų prisiminimų.

Dėkodama mokiniams už skleidžiamas geras emocijas, pagalbą bei draugiškumą linkiu, kad šiuo laikotarpiu turimi rūpesčiai pasimirštų, o širdys prisipildytų ramybės.

Tegul namuose degančios advento vainiko žvakės teikia visapusišką šilumą, imbiero, cinamono ar mandarinų kvapas džiugina ne tik jus pačius, bet ir aplinkinius. Šventajame Rašte pasakojama apie gerus darbus ir pagalbą vargstantiems, todėl labai tikiuosi, kad gėris, kuriuo dalinatės su kitais, sugrįš atgal.

Linkiu, kad šv. Kūčių stalas būtų turtingas ne tik 12 patiekalų, tačiau ir kalėdinių giesmių, maldų, o svarbiausia – artimųjų džiaugsmo ir juoko. Kad Kalėdų rytas, išpakuojant dovanas, būtų džiaugsmingas ne tik jauniems, bet ir vyresniems. Nepamirškite tų, kurie Jums yra svarbūs, ar tų, kurie gali pasijusti vieniši, nes šiuo laikotarpiu didžiausia dovana gali tapti apsikabinimas, kartu išgertas arbatos puodelis ar pasivaikščiojimas miške tarp krentančių snaigių, nes šv. Kalėdos – tai ne dovanų išpakavimas, o širdies atvėrimas.

Pagarbiai

Aidrė Danilevičiūtė