Respublikinio XII prancūziškų dainų festivalio "L'amour change le monde" (,,Meilė keičia pasaulį’’) Šeduvoje 2022 balandžio 15 d. nugalėtoja tapo Kamilė Rekutė (IVb)

Didžiausi sveikinimai mokinei frankofonei Kamilei Rekutei (IVb), laimėjusiai Respublikinio XII prancūziškų dainų festivalio "L'amour change le monde" („Meilė keičia pasaulį“) Didįjį prizą balandžio 15 d. Šeduvos gimnazijoje.

Konkurso komisiją sudarė šie nariai: Ramunė Vrubliauskienė, Prancūzų instituto Kultūros skyriaus asistentė, Aurelija Meškauskienė, Šiaulių Lieporių gimnazijos Neformaliojo švietimo ir Pagalbos skyriaus vedėja, ir Miroslaw Stasilo, Vilniaus universiteto prancūzų kalbos dėstytojas ir Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos narys, kuris ir paskelbė konkurso nugalėtoją: „Alytus! Švento Benedikto mokykla! "Moins joli"! Kamilė! Rekutė!“

Visa salė Kamilę palaikė, o jos mokytoja verkė iš džiaugsmo... Aš žinojau, kad Kamilė realizavo vieną gražiausių savo svajonių!

Kamilės pasirodymas https://www.youtube.com/watch?v=ONtBSW0mJPo

Prancūzų kalbos mokytoja Raimonda Striaušienė