foto

Birželio 15 dieną 50 mūsų mokyklos mokinių, lydimi mokytojų Redos Savulionienės, Rūtos Brazlauskaitės, Eglės Pangonienės, Mindaugo Visocko, Miglės Stebulytės ir Jūratės Liubamirskaitės bei dviejų aktyvių mamų Kristinos Klemanskienės ir Rimutės Zenevičienės dalyvavo Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetėje Miroslavas – Meteliai. Susitikome prie Alytaus šv. Liudviko bažnyčios, sukalbėjome maldą, gavę klebono palaiminimą išvykome į Miroslavą, nuo ten su intencijomis už šeimas ir kunigus pėsčiomis smagiai su maldomis, dainomis ir giesmėmis žygiavome Metelių link. Truputį išvargę, bet laimingi pasiekėme Metelių Kristaus Atsimainymo bažnyčią, kur buvo aukojamos šv. Mišios. Visiems dalyviams Alytaus miesto mero pavaduotojas Povilas Labukas įteikė Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių piligrimų Lietuvoje pažymėjimus. 


Tikybos mokytoja metodininkė Reda Savulionienė