foto

Balandžio 8 dieną dalyvavau VU Studentų atstovybės organizuotoje stovykloje „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“, kurios tikslas buvo ugdyti mokslinius, socialinius ir visuomeninius mokinių įgūdžius. Esu labai patenkinta savo įgyta patirtimi. Susipažinau su daugeliu nepakartojamų studentų, kurie supažindino mane su studentišku gyvenimu bei davė daug patarimų, kaip pasiimti iš gyvenimo tai, kas yra duodama. Ši stovykla taip pat suteikė galimybę užmegzti ryšius su moksleiviais iš visų Lietuvos kampelių. Kiekvienas stovyklautojas turėjo galimybę pasirinkti fakultetą, kuris jį domina. Aš pasirinkau veiklas, kurias organizavo Verslo mokykla su Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetu. Esu labai patenkinta savo pasirinkimu, nes supratau, kad minėtame fakultete mokoma to, ko aš noriu siekti. Ši stovykla buvo puiki galimybė pažinti Vilniaus universitetą iš vidaus bei susipažinti su jo teikiamomis galimybėmis.


Greta Petraškaitė, IIb klasė