Alytaus šv. Benedikto gimnazijos pradinių klasių mokiniai rugsėjo 28 d. dalyvavo sporto dienoje „Sportuok linksmai“. Mažieji sportininkai su dideliu entuziazmu ir noru dalyvavo mokytojų paruoštose rungtyse. Niekas nenorėjo pasiduoti ar stovėti nuošalyje, todėl buvo pilni emocijų, džiaugsmo ir jėgų.

Sporto šventę pradėjo patys mažiausieji – pirmokėliai – linksmomis estafetėmis. Antrokų komandos savo jėgas išmėgino vikrumo, taiklumo ir greičio rungtyse. Trečiokams prireikė bendro komandinio sutarimo kamuolio ridenimo ant parašiuto varžybose. Inovatyvūs žaidimai „Meškerė“ ir „Gaudytojas“ sulaukė daugiausiai mokinių susidomėjimo. Sporto dieną užbaigė ketvirtokai tarpklasinėmis kvadrato varžybomis. Laimėjo draugystė ir gera nuotaika. Džiaugsmas ir šypsenos mokinius lydėjo visą dieną.

Pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Dalia Paleckienė ir Aurelija Šeduikienė