foto

Mokytojo Modesto Raudonio dėka šiandien mūsų klasės valandėlėje apsilankė Skaistė Ramanauskaitė, kuri pristatė savo gyvenimo ir karjeros kelią. Skaistė yra programuotoja ir testuotoja. Ji labai vaizdingai ir įtraukiančiai papasakojo mums apie savo mokslo žingsnius, dalinosi, su kokiais sunkumais susidūrė mokydamasi programavimo KTU ir ieškodama sau patrauklios darbo vietos šioje srityje. Mergina taip pat mus supažindino su programa ,,AcceleratorX”, skatinančia Lietuvoje susikūrusius naujus startuolius ir padedančia jiems įsilieti į rinką. Mano nuomone, tokios paskaitos yra labai naudingos, nes valandėlės pabaigoje pasirodė, kad nemaža dalis mano bendraklasių galvoja apie programuotojo karjerą, todėl jiems labai pravartu plėsti savo žinias apie šią sritį, klausytis žmonių, dirbančių joje, pasakojimų.


Patricija Raveikytė, IIb