Artėjant momentui, kai mes, dešimtokai, turėsime susidaryti savo individualų mokymosi planą dvejiems ateinantiems metams, mūsų mokykloje apsilanko vis daugiau svečių iš įvairių mokymo įstaigų, bandančių mus sudominti pasirinkti jų siūlomą studijų kryptį. Vasario 28 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio inžinerijos fakulteto Mechanikos, energetikos ir biotechnologijų inžinerijos katedros vedėjas Rolandas Bleizgys ir UAB „Dojus ARGO“ regiono pardavimų vadovas Valdas Graževičius, kurie stengėsi mus sudominti inžinerijos studijomis. Svečiai teigė: „Inžinerijos studijos – tai studijos mylintiems gamtą ir technologijas”. Per akademinę valandą trukusią paskaitą aiškiai VDU atstovai paneigė visus, per laiką nusistovėjusius, stereotipus apie žemės ūkio studijas ir pristatė jas kaip be galo modernias ir šiuolaikiškas. Jie taip pat supažindino mus su inžinerijos studijų kryptimis, kas jose laukia bei ko galima tikėtis pabaigus studijas. Labai džiaugiamės mus vis dažniau aplankančiais svečiais iš aukštųjų Lietuvos mokyklų, nes, mano manymu, kiekvienam, dėl savo karjeros kelio neapsisprendusiam, dešimtokui yra be galo naudinga nors šiek tiek susipažinti su skirtingomis tolesnio mokymosi perspektyvomis.

Patricija Raveikytė, IIb klasė