foto

Gegužės 3 d. gimnazijoje lankėsi Matas Gailevičius su komanda. Asmeniniai treneriai vykdo projektą „Sportui – TAIP, narkotikams – NE“. Motyvuojančiame susitikime dalyvavo 7–8 ir I–II klasių mokiniai.

 Matas Gailevičius yra fitneso čempionas, MB įmonės „Sporto Kopa“ vadovas, sportininkų fizinio rengimo profesionalas. „Neišsigąskite, neatvažiavau moralizuoti, kalbėti tik apie narkotikų žalą. Noriu pasakyti, jog gyvenime viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Tikiuosi, jog savo pavyzdžiu galiu motyvuoti jaunus žmones. Jei man pavyks pasiekti, kad jūs bent trumpam susimąstysite, jausiuosi laimingas ir pasiekęs savo tikslą,“ – sakė svečias. Jis pasidalijo savo asmenine patirtimi, mokiniams paaiškino, kas yra disciplina, kokia sporto nauda, kaip svarbu sveikai maitintis, kalbėjo apie narkotikų žalą, motyvavo mokinius gyvenime priimti sveikatai palankius sprendimus, sąmoningai suvokti narkotinių medžiagų, alkoholio vartojimo ilgalaikę žalą. Mokiniai aktyviai dalyvavo diskusijoje, atsakė į lektoriaus klausimus ir džiaugėsi gautais prizais. 

Dėkojame už apsilankymą gimnazijoje, rūpestį jaunąja karta ir linkime sėkmės.


Socialinė pedagogė Ineta Mikalonytė-Stankevičienė