foto

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad esame Erasmus+ projekto „Eko draugai realiame ir virtualiame pasaulyje“ dalyviai. Projekte dalyvauja 3 mokyklos: Alytaus šv. Benedikto gimnazija, Ankaros (Turkija) Mehmet Ozcan Torunoglu mokykla ir Lodzės (Lenkija) pradinė mokykla Nr. 109. Projektas skirtas gilinimuisi į ekologijos problemas ir kitų tautų kultūros pažinimui. 

Projekte vykdoma ekologinė veikla nukreipta į 4 sritis: vandens taupymas, energijos taupymas, maisto taupymas, drabužių perdirbimas ir saugojimas. Ruošiamės rengti projekto dalyvių darbų pristatymus, diskutuosime ekologinėmis problemomis, kursime kulinarijos knygas ir žaidimus ekologijos klausimais, pristatysime dirbtuves mokiniams ar net organizuosime antram gyvenimui prikeltų drabužių madų šou, aptarsime visas ekologines idėjas mūsų mokyklose ir paskatinsime mokinius bei jų šeimas daryti tą patį namuose. Internetiniai žaidimai ir pristatymai bus skelbiami projekto svetainėje ir mokyklų interneto svetainėse kaip žinių ir įkvėpimo šaltinis mokiniams, mokytojams ir tėvams. 

Per kultūrines projekto veiklas susipažinsime su tradiciniais visų mūsų šalių partnerių patiekalais, drabužiais ir papročiais. Europos kalbų dienos proga vesime pamoką lenkų, turkų ir lietuvių kalbomis. Tikime, kad projekto metu įgyti įgūdžiai padės sukurti aplinką saugesnę ir sveikesnę, o mus visus – atsakingesnius. 

Apsilankykite mūsų projekto svetainėje.

Lina Butrimienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė