Gegužės 18 dieną Alytaus „Volungės“ progimnazijoje vyko miesto mokyklų septintų klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos konkursas „Prisimink! Pagalvok! Atspėk!“. Mūsų mokyklai atstovavo Jokūbas Kazlauskas (7a), Gabija Prakapaitė (7a), Joris Packevičius (7b). Mokiniai aktyviai skaitė greitakalbes, sprendė kryžiažodžius, galvojo žodžius, minė mįsles, darbavosi prie genealoginio medžio. Visi mokiniai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis ir padėkos raštais. Šis konkursas užbaigė miesto mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadų ir konkursų maratoną, kuris tęsėsi nuo vasario mėnesio.

Sveikiname Vytarą Danilevičių (Ic), devintokų olimpiadoje užėmusį II vietą, Austėją Petravičiūtę (6a), 5–6 klasių dailyraščio konkurse užėmusią II vietą, Gytautę Bauraitę (7c), 7–8 klasių dailyraščio konkurse užėmusią II vietą, Kristiną Kuznecovaitę (5a) mažojoje rusų (užsienio) kalbos 5–7 klasių olimpiadoje užėmusią III vietą. Dėkojame mokiniams už smalsumą mokantis rusų (užsienio) kalbos, aktyvų dalyvavimą organizuojamuose konkursuose bei olimpiadose. Džiaugiamės jų pasiekimais ir linkime sėkmės visur ir visada.

Rusų kalbos mokytojos