foto

Gruodžio 23 d. gimnazijos sporto salėje vyko „Kalėdinis krepšinio turnyras 3×3“. Kalėdinis krepšinio turnyras vyko pagal varžybų 3×3 į vieną krepšį taisykles. Varžybose dalyvavo 5-8 ir I-IV klasių mokinių komandos ir mokytojų komanda. Dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes. Juk sporto dvasia reikalinga ne tik rungtyniaujant, bet ir tobulėjant, siekiant tikslų gyvenime.

Skelbiame nugalėtojus ir sveikiname visus dalyvavusius!

5-6 kl. grupėje 

I vieta - 6b kl.,

II vieta - 6a kl.,

III vieta -5c kl.

7-8 kl. grupėje

I vieta - 8c kl.,

II vieta - 8b kl., 

III vieta - 7a kl.

I-IV kl. grupėje

I vieta - ,,Animal planet",

II vieta - ,,Mokytojų komanda",

III vieta - ,,Žaibai".

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir raudonskruosčiais obuoliais.


Fizinio ugdymo mokytojai