Balandžio 28 dieną grupė II-III klasių mokinių vyko į VILNIUS TECH dalyvauti pavasarinės sesijos renginiuose. Fizikai atliko darbą „Metalų mechaninių savybių nustatymas tempimo bandymu“. Chemikų grupė atliko tris darbus: nustatė vandens kietumą, medžiagų tirpumą ir ištyrė metalų koroziją. Visi kartu išklausėme paskaitą „Kokia matematika reikalinga tam, kad Shazam atspėtų dainą, o Netflix sužinotų, kokie filmai man patinka“.

Mokytoja E. Makauskienė

Mokinių mintys: „Paskaita ir eksperimentas buvo labai įdomūs. Buvo smagu kalbėti apie metalų koroziją ir sieti ją su šiuolaikinėmis problemomis“. „Laboratorinius darbus buvo įdomu ir naudinga daryti. Darydama praktiškai geriau įsiminiau informaciją. Matematikos paskaitoje taip pat išgirdau daug nauja.“ „Praktinis darbas apie metalų koroziją buvo labai įdomus bei naudingas – prisiminėme keletą reakcijų. Paskaita taip pat sudomino, buvo smalsu sužinoti, kaip galima rasti tam tikrus atstumus“.