Gegužės 12 d. IIa klasės mokiniai fizikos pamokoje išgirdo paskaitą apie KTU ateities inžineriją. Buvo atvykę Alliance for recruitment įmonės darbuotojai Kristina Kazlauskaitė, Evelina Sinkevičiūtė ir Viktoras Girdenis. Išgirdome, kokios yra darbo sritys, kokie reikalingi darbuotojai, kurie galėtų kurti ir valdyti situaciją. Inžinerijoje yra daug sričių, bet ne visas jas įvertiname. Sužinojome, kodėl galvojame, kad elektronika yra ateitis ir kokios galimybės laukia mūsų baigus šias studijas. Taip pat išgirdome elektronikos inžinieriaus Viktoro Girdenio karjeros sėkmę. Kaip jis pradėjo eiti elektronikos keliu jau nuo mažų dienų darydamas mažus projektus mokykloje, vėliau stojimas į KTU, dideli projektai universitete, praktika IoT akademijoje, kelionės, užsienio universitetai ir geros darbo galimybės mūsų šalyje. Viktoras mums atvežė savo gamybos elektronikos prietaisų, tokių kaip maršrutizatoriai, juos galėjome apžiūrėti ir palaikyti savo rankose. Paskaita buvo labai įdomi, sužinojome ir išgirdome daug naudingos informacijos. Dėkojame dėstytojams.

Smiltė Struckaitė, IIa