Pirmadienį II ir III gimnazijos klasių mokiniai su klasės vadovais ir mokytojais žiūrėjo virtualios realybės filmą „Angelų takais“, skirtą dailininko, kompozitoriaus ir abstrakčiojo meno pionieriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai. Šis filmas – tai tikra kelionė po šešiasdešimt įvairių dailininko paveikslų. Filmo metu dangų padengia užburiantys potepiai, keičiantys paveikslus, kol ausyse skamba raminanti kompozitoriaus muzika. M. K. Čiurlionio paveikslai įkvepia daugybę žmonių. Šiandien matytas garsaus kompozitoriaus paveikslų ciklas įkvėpė naujų jėgų, tarsi nusikėlė į pačius Čiurlionio paveikslus. Buvome sužavėti šio reginio ir džiaugėmės suteikta galimybe trumpam atitrūkti nuo realybės bei pakeliauti magiškais angelų takais.

Patricija Raveikytė, IIIb