Kovo 10 dienos popietę šv. Benedikto gimnazijos bendruomenė virtualiai susitiko paminėti Kovo 11-osios. Šįkart Lietuvos gimtadienio proga mokiniai siuntė muzikinius sveikinimus.

Renginį sveikinimo kalba pradėjo gimnazijos direktorė Loreta Šernienė, cituodama popiežių Joną Paulių II-ąjį, kad „reikia vilties, kuriančios tiltus, o ne statančios sienas“, ir savo gyvenimo namą statyti nuo pamatų, bet ne nuo langų. Taip ir mūsų valstybė, kuri nuolatos keičiasi ir gražėja. Paskui sveikinimo žodį tarė ir istorijos mokytojas Aivaras Janulis, kuris džiaugėsi, kad turime daug gražių dainų, bet gražiausios – tėviškėj. Daug gražių švenčių, bet ši šventė – pati gražiausia. Taip pat buvome pakviesti rytoj švęsti su šeimomis ir šventės akimirkomis dalintis su visu pasauliu.

Šventės metu skambėjo ne tik nuostabūs mokinių sambūrio ,,Spindulys“, kuriam vadovauja lietuvių kalbos mokytoja Irena Leščinskienė, žodžiai, bet visus klausytojus ir žiūrovus džiugino muzikos garsai. Klausėmės smuikų, kanklių, pianino, fortepijono ir daug dainų, skirtų Lietuvai. Savo talentais mus džiugino Kamilė Rekutė (IIIc), Julija Grigaliūtė (IIc), Kornelija (IVc) ir Amelija (Ib) Ažnaitės, Arminas Kilinskas (Ib), Goda Čiginskaitė (5a), Amanda Ausukevičiūtė ir Aldas Ausukevičius (5b), Danielė Platūkytė (8c), Darija Ciūnytė (6a), Elzė Chščenavičiūtė (8c), Kamilė Micutaitė (7a), Simas Savykynas (8d).

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šio muzikinio sveikinimo Lietuvai.

Džiaukimės mūsų Lietuva ir švęskime nepriklausomybę!

Istorijos mokytojai