Balandžio 8 d. gimnazijoje svečiavosi buvęs gimnazijos direktoriaus pavaduotojas, Alytaus miesto garbės pilietis, LSS garbės narys, Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ įkūrėjas, Vytautas Mockevičius, švenčiantis gražų 90 metų jubiliejų. Gimnazijos direktorė Loreta Šernienė įteikdama puokštę raudonų rožių palinkėjo išlikti sveikam ir turėti dar daug stiprybės.

Jubiliatas papasakojo apie savo kelią atrandant sveiką gyvenseną, pabrėžė, jog žmogus turi ne tik fizinį, bet ir dvasinį kūną, tad maisto reikia abiems, svarbu galvoti apie tai, ką gero savo darbu gali padaryti ne tik sau, bet ir kitiems. Jis teigė, kad fiziniam kūnui labai padeda ir sveika mityba, ir tinkamas kvėpavimas. Labai svarbu, ką, kur ir kaip valgome, kokiu oru kvėpuojame. Žmogaus elgesys, kalba ir mintys išreiškia dvasinio kūno situaciją. Pabrėžė meilės, gailestingumo, užuojautos, atjautos, aukojimosi, saiko, vidinės drausmės, valios svarbą, patarė vengti pykčio, pavydo, godumo, gobšumo, kuo daugiau šypsotis ir maistą gaminti su meile.