foto

2021-12-12


Mielas Kalėdų Seneli!


Žiema – stebuklų metas. Miškai pasipuošia baltai, iš dangaus krenta snaigės. Mieste įžiebiama nuostabaus grožio eglutė. Puošiame namus ir klasę, degame advento vainiko žvakeles. Prasideda stebuklų metas.

Rašau, Kalėdų Seneli, norėdama pasidžiaugti savo mokytojais ir klasės draugais. Mano mokytojai yra labai kūrybingi bei geri. Jie pasitinka su šypsena, puikiai nuteikia darbui. Įdomiai išdėsto pamokas, paruošia kūrybinių užduočių, supažindina su naujovėmis ir kantriai išklauso. Moko gražiai elgtis, laisvai kalbėti. Su mokytojais šiais metais aplankėme šuniukų prieglaudą „Keturkojo viltis“, tvarkėme apleistus kapus. Kiti klasės draugai padėjo sesėms vienuolėms pakuoti kalėdaičius. Kartu mes taupėme ir prisidėjome prie dubenėlio sriubos seneliams. Išmokome daryti gera ir dalintis. 

Su klasės auklėtoja šiais metais buvome išvykę į daug šaunių ekskursijų. Iš jų parsivežėme daug įspūdžių ir gerą nuotaiką.

Mielas Kalėdų Seneli, per šias šv. Kalėdas aplankyk mano mokytojus ir klasės draugus. Visiems linkiu sveikatos ir daug gražių akimirkų!!!


Austėja Petravičiūtė, 6a