foto

Gyvenime būna visokių dienų – tamsių lyg naktis be žvaigždžių ir šviesių tarsi gražiausia vasaros diena, tačiau viskas, ko kiekvienas iš mūsų trokštame dienos pabaigoje, - jaustis įvertinti už tai, ką nuveikėme per dieną, net jei tai ir pats mažiausias žygdarbis. Įvertintos nori jaustis ir mūsų mamos, tačiau mes, susirūpinę savomis problemomis, kontroliniais ir namų darbais, dažnai pamirštame joms padėkoti už viską, ką jos mus suteikia. Gyvenime yra dalykų, kuriuos mums gali suteikti tik mama ir niekas kitas, dalykų, už kuriuos galime jaustis dėkingi tik jai. Visų pirma, tai – gyvybė  ir pirmas mūsų plaučiams suteiktas oro gūsis, tai ir kiekviena nušluostyta ašara po dar vieno nesėkmingo bandymo važiuoti dviračiu, tai apkabinimas ir pasakymas, kad viskas gerai, gavus prastą pažymį mokykloje, tai ta ypatinga motiniška šiluma, kuri, rodos, ištirpdo kiekvieną sunkumų ledkalnį, užtvėrusį mūsų kelią. Laimei, metuose yra šis specialus pirmasis gegužės mėnesio sekmadienis, kurį vadiname Motinos diena, būtent šią dieną galime ir netgi privalome padėkoti savo mamoms. 

 Ketvirtadienio vakarą mes su bendraklasiais ir nusprendėme tai padaryti – surengėme jaukų susibūrimą, kurio metu mamos dalyvavo viktorinoje ir pasitikrino, kaip gerai pažįsta savo vaikus ir jų bendraklasius, klausėsi Armino ir Amelijos atliekamų muzikos kūrinių, o vėliau visi dėkojome savo mamoms už jų gerumą.

     Nepamirškite ir jūs sekmadienio rytą savo mamai ištarti, kad ir vieną paprastą ,,AČIŪ”, nes mama – svarbiausias žmogus mūsų gyvenime.Patricija Raveikytė, Ib klasė