„Kas gali nemylėti tėvynės? Neįsivaizduoju žmogaus, kuris nejaučia meilės savo gimtajai šaliai, nes ji – tai jis pats, jo asmenybės šerdis.“ (Prezidentas Valdas Adamkus)
Mūsų mokyklos 5–8 ir I–II klasių mokiniai technologijų pamokų metu siuvo Laisvės paukštį. Kurdami paukščius mokiniai sudėjo begalinę meilę savo tėvynei. Visi pasiūti paukščiai sutūpė į paveikslus, kurių rėmus sukonstravo mūsų mokyklos technologijų mokytojas Virgilijus. Mokinių paukščiai puošia mokyklos erdves.
Technologijų mokytoja metodininkė Lina Andriukevičienė