foto

Šv. Benedikto gimnazijos istorijos mokytojai ir mokiniai šiais išskirtiniais pandemijos metais minėjo Laisvės gynėjų dienos 30-metį. Mokyklos bendruomenė savo namuose dešimčiai minučių languose uždegė žvakutes ir taip dalyvavo pilietinėje akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Visą savaitę istorijos pamokose mokiniai žiūrėjo dokumentinius filmus apie šiuos įvykius, diskutavo apie matytus vaizdus, dalijosi savo mintimis ir jausmais. Dvyliktokai dalyvavo Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos organizuotoje atviroje istorijos pamokoje „Nenugalėta laisvė“. Visą savaitę mokiniai darė darbelius iš modelino ir plastilino, rašė savo mintis apie laisvę, piešė piešinius ir taip minėjo šią ypatingą dieną, išreikšdami padėką Laisvės gynėjams.

Dalinamės mokinių darbais.


Istorijos mokytojai