foto

Alytus 

2021-12-13

Mielieji,

iš dangaus pamažu krinta pirmosios snaigės. Žemė apsigaubia balta skraiste, primindama visiems, kad atėjo naujas metas. Prasidėjo žiema, kuri asocijuojasi su visų taip mylimomis šventėmis. Šventės, o ypač šv. Kalėdos, suartina žmones. Tai ne tik dovanos ar išskirtinė data. Kiekvienas iš mūsų Kalėdas pasitinkame neįtikėtinai skirtingai. Dauguma vaikų laukia geidžiamų dovanų, o jų tėvai nostalgiškai šypsosi prisimindami savo dabar jau tokią tolimą vaikystę. Daug žmonių perka dovanas vieni kitiems, nors brangiausia jų turima dovana yra tarpusavio ryšys. Daug šventinio džiaugsmo suteikia šeimos ar draugų susibūrimai, šiluma ir meilė. Neįtikėta, kad kai kuriems iš mūsų trūksta, atrodo, tiek mažai, kad būtų laimingi: paprasto nuoširdumo, spontaniškumo ir brangiausios vertybės, egzistuojančios šiame pasaulyje, – žmogaus ryšio su žmogumi. Juk tai ir yra Kalėdos. Ne dovanos ar papuošimai, traukiantys akį, ne data, žyminti dienas, skirtas pailsėti nuo darbų, ar dar viena eilinė proga pabūti materialistu. Kalėdos – tai mūsų stotis, kurioje sustojame apsižvalgyti aplinkui. Padėkoti už viską, ką turime, atverti širdį kitiems, įvertinti visą džiaugsmą, kurį patyrėme. Įvertinti aplinkinius, kurie buvo šių mūsų metų dalimi, kurie suteikė tiek džiaugsmo ar ašarų... Tai ir yra tas geistas kalėdinis stebuklas. Nusisukimas nuo visų problemų ir pozityvus žvilgsnis į viską. 

Nuoširdžiai linkiu ir Jums visiems prisiminti, kas suteikia noro eiti toliau, padėkoti už viską, ką turite, ir pasimėgauti šiomis kalėdinėmis akimirkomis. 


Laimingų ir meilės kupinų švenčių jums linki

Gustė Juonytė, 7a