foto

2021-12-12

    Alytus


Laba diena, gerbiama mokytoja,

esu Livija Maldonytė, Jūsų mokinė. Rašau Jums, nes noriu paklausti, ar laukiate švenčių ir ko prašėte Kalėdų Senelio. O gal suaugusieji to jau nedaro? Be to, noriu pasidalinti savo mintimis apie artėjančias šventes.

Šv. Kūčios ir Kalėdos man pačios prasmingiausios metų šventės, nes susirenka visa mano šeima, giminaičiai. Jie visuomet linksmi ir sukuria puikią nuotaiką, todėl dažniausiai Kalėdų Senelio prašau ne materialių dalykų, o kuo daugiau laiko praleisti su artimaisiais. Šventiniu laikotarpiu man taip pat džiaugsmą kelia sniegas, kuriame vis dar mėgstu daryti sniego angelus, primenančius vaikystėje išmoktą Salomėjos Nėries eilėraštį „Senelės pasaka“. Labai tikiuosi, kad šiais metais per šventes iškris daug sniego, tuomet, manau, daugelis jaus, kad tikrai atėjo šventinis laikotarpis. Taip pat tikiuosi, kad dėl pandemijos neteks sėdėti namuose ir bus galima pamatyti artimuosius. Noriu jų atsiprašyti už tai, kad ilgai neskambinau – jaučiuosi kalta, tačiau žinau, kad vienas geras darbas atperka blogą ir, jei paskambinčiau, jie ant manęs nepyktų, jeigu ir buvo supykę. 

Taip pat noriu ir Jūsų atsiprašyti, jei kada buvau neparuošusi namų darbų, nors laiko buvo pakankamai, bei padėkoti, kad esate supratinga ir kantri mokytoja. Tikiu, kad tokia ir liksite bei įkvėpsite tokius būti kitus.

Tikiuosi, gausite šį laišką ir atsakysite į mano užduotus klausimus. Linkiu Jums daug laimės ir užsispyrimo!


Lauksiu Jūsų atsakymo!


Pagarbiai 

Livija Maldonytė