foto

2021-12-07

Alytus

Brangi mokyklos bendruomene,

                             prasidėjusio advento bei artėjančių šv. Kūčių ir šv. Kalėdų laukimo laikotarpiu norėčiau palinkėti ramybės ne tik namuose, bet ir sieloje. Kiekvienas advento metu turime surasti jaukumą bei harmoniją savyje. Privalome surasti minutėlę laiko pasimėgauti puodeliu karštos kakavos, arbatos ar kavos, savo širdies šiluma apglėbti artimuosius bei pažįstamus. Linkiu surasti būdą susitaikyti su tais, kuriuos galbūt įžeidėte, taip pat atleisti už aplinkinių klaidas ir pajausti pusiausvyrą tarpusavio santykiuose. Šventajame Rašte, laiške žydams, rašoma: „Nepamirškite svetingumo, nes per jį kai kurie, patys to nežinodami, priėmė viešnagėn angelus.“ Šventasis Raštas skatina dalintis, todėl skatinu padaryti gerą darbą ir prisidėti prie pagalbos tiems, kurie negali švęsti šv. Kalėdų šiltai prie gausaus vaišių stalo. Galiausiai norėčiau palinkėti apsivalyti nuo nuodėmių ir pasiruošti ateinantiems naujiems metams, naujai pradžiai, atgimimui, neprarasti vilties, nes turbūt daugelis bėgant metams vis dažniau pasijaučiame beviltiškai dėl tam tikrų negandų bei rūpesčių gyvenime, todėl svarbiausia artėjant šv. Kalėdoms pamiršti juos ir tikėti, kad laukia nauja pradžia. Su artėjančiomis šv. Kūčiomis ir šv. Kalėdomis.


Nuoširdžiai

Aurelija Dranginytė, IIb