foto

2021-12-10

Brangi drauge, 

    baigiantis 2021-iesiems metams, nusprendžiau atgaivinti kalėdinių laiškų rašymo tradiciją. Džiaugiuosi, kad vis dar esame draugės. Tikiuosi, kad, skaitydama šį laišką, pajusi tikrąją kalėdinę dvasią.  

    Artėjančių švenčių jausmu gyvenu jau gal savaitę. Kas rytą suvalgomas advento kalendoriaus šokoladas ir parduotuvių vitrinose spindinčios dirbtinės eglės nuteikia šventiškai, tačiau taip pat savyje jaučiu ir beprasmybę. Skubančiame pasaulyje nespėju bėgti, todėl dažnai užmirštu, kad Kalėdos – ramaus laukimo metas, budėjimas laukiant Kristaus gimimo. Manau, kad šiandien daugelis iš mūsų susipažįsta su dvilypiškumo sąvoka. Esame fiziškai išprotėję dėl nesibaigiančio dovanų sąrašo ir nuoskaudų dėl ne laiku iškritusio sniego, tačiau viduje esame vis dar negimęs Jėzus. Tyliai laukiame, kol pagaliau ateis šv. Kalėdų rytas, bet jam atėjus suprantame, kad laukimas ir yra pati didžiausia šventė. 

Tad, miela drauge, linkiu Tau rasti laiko neskubėti ir ramiai laukti artėjančių šv. Kalėdų. Tegul šios šventės suteikia ramybę Tavo namams, atneša viltingą krikščionišką džiaugsmą į širdį.

Siunčiu Tau nuoširdžiausius linkėjimus. 

Kamilė Valukynaitė