Sausio 12 dieną minint 1991 metų sausio 13-osios įvykius IIIc, IVa ir IVb klasių mokiniai dalyvavo atviroje diskusijoje su Martyno Mažvydo bibliotekos išorinės informacinės aplinkos ekspertu Gediminu Kašėta apie laisvę, jos kainą ir svarbą šiandieniniam žmogui. Diskusijos metu svečias kalbėjo apie laisvės svarbą, jos iškovojimo kainą ir svarbą ateities kartoms. Mokytojos Irena Leščinskienė, Asta Stasionytė bei gimnazijos kapelionas Rimantas Simanavičius dalijosi atsiminimais apie savo išgyvenimus ir požiūrį apie lemtingąją dieną, kai lietuvių širdys plakė vienu ritmu. Mokiniai, išklausę patirčių, galėjo užduoti rūpimus klausimus ir pajusti nepriklausomybės kovų emociją. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir aktyviai diskutavusiems.
Alvija Didžiulylė, IVb klasė