foto

Kas yra DofE? 

- The Duke of Edinburgh‘s International Award (DofE) programa – pasaulyje pirmaujanti neformaliojo švietimo programa, skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų. Programos esmė – įveikti asmeninius iššūkius, kurie suteiktų praktinių gyvenimiškų ir karjerai naudingų įgūdžių, ugdytų drąsią, atsakingą ir visapusišką asmenybę. Savęs pažinimas ir įveikti asmeniniai iššūkiai yra pagrindinis apdovanojimas, tarptautinis sertifikatas ir visame pasaulyje atpažįstamas ženklelis – šį apdovanojimą tik įprasmina.

Kaip DofE veikia? 

Tu gali susikurti sau patinkančią programą, pasirinkdamas veiklas ir tikslus kiekvienoje iš 3 programos dalių – savanorystėje, aktyvioje veikloje ir įgūdžiuose. Kiekvienam tikslui pasiekti prireiks ne mažiau kaip 1 valandos per savaitę. Tiesa, tavęs laukia ir komandinis iššūkis – žygis gamtoje!

Labai svarbu reguliariai fiksuoti savo kelionę asmeninių ir komandinių tikslų link e-ORB užrašinėje. Taip savo pasiekimus fiksuoja DofE dalyviai visame pasaulyje. Programėlę galėsi parsisiųsti į savo telefoną arba naudotis užrašine kompiuteryje! Jei prireiks pagalbos – DofE vadovas-mentorius bus šalia pasiruošęs padėti.

Daugiau informacijos tinkalapyje: https://www.dofe.lt/kas-yra-dofe
arba rašykite el. paštu: loreta.silingyte@benediktogimnazija.lt (Alytaus šv. Benedikto gimnazijos DofE programos vadovė Loreta Šilingytė) 

Programos koordinatorė mūsų gimnazijoje Lina Kankevičienė, l. e. direktoriaus pareigas 

Žygio vadovas fizinio ugdymo mokytojas Rytis Jakučionis