Kovo 1 d. 8 klasių mokiniai per prancūzų kalbos pamoką išsiaiškino, kuris kelias nuo taško A iki taško B yra teisingas. Mokiniai nagrinėjo Paryžiaus miesto planą, klausė garso įrašų, išsiaiškino, kuris iš Paryžiaus gatvėje sutiktų 3 žmonių, aiškinusių kelią jaunai merginai Magali, kaip nueiti iš aikštės École militaire į Suffren aveniu, teisingai paaiškino.

Mokiniai dirbo susidomėję. 8c klasės mokinė Danielė Platukytė išreiškė savo nuomonę apie šią pamoką: „Man labai patiko ši pamoka, praturtinau savo prancūzų kalbos žinių bagažą. Tikrai labai patiko klausyti tekstų, skaityti.“

Savo mokiniams palinkėjau, kad ateityje (juk jiems viskas dar prieš akis), kai vaikščios Paryžiaus gatvėmis, kelio klaustų ne tik anglų, bet ir prancūzų kalba. Gyvenimiškos pamokos visada naudingos.

Prancūzų kalbos mokytoja Raimonda Striaušienė